administrowaniee

Wychodząc naprzeciw Państwa potrzebom stworzyliśmy nowa usługę na rynku Szczecińskim tzw. Administrowanie Mieszkaniami (lokalami mieszkalnymi).

Z wieloletniego doświadczenia w pracy w branży nieruchomości zauważyliśmy, iż często Nasi Klienci po zainwestowaniu swoich oszczędności poprzez  zakup mieszkania mieli problemy z ich „obsługą”.

Często z konieczności nowo nabywający wyjeżdżając poza granice kraju zmuszeni są zostawić nabyte mieszkania pod opieką swoich bliskich. Nie zawsze taka sytuacja jest komfortowa dla właściciela z rożnych przyczyn jak i osób „obarczonych” problemem. Często jest to duży problem dla starszych rodziców czy zapracowanej rodziny. 

Administrowanie wynajętym mieszkaniem  rodzi wiele problemów począwszy od  zabezpieczenia technicznego, finansowego po administracyjne i logistyczne.

W tej sytuacji wychodząc na przeciw potrzebom oferujemy Państwu usługę „Administrowanie lokalem mieszkalnym” – jest to usługa polegająca na administrowaniu tzn. przypilnowaniu, opieką , kontrolą, lokalu mieszkalnego. Zapewnieniu serwisu technicznego itp.  

Ogólnie zadbaniu o interes właściciela lokalu.

Zapraszamy do współpracy i korzystania z naszych usług.

Copyright 2014 Centrum nieruchomości Arental :: Administrowanie lokalami mieszkalnymi.
Joomla templates 1.7 by Hostgator